Cestování snů s červeným prostíráním od Tiseco Home Studio Chevron


O značce Tiseco Home Studio

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Cestování je pro mnoho z nás splněním snů. Známe to asi všichni – toužíme po cestování do vzdálených zemí, poznávat nové kultury a vychutnávat si místní speciality. A co kdybychom si do svého domova mohli přinést alespoň kousek exotiky?

Červené prostírání Chevron

Ku příkladu s červeným prostíráním od Tiseco Home Studio Chevron, které se vzorem připomíná klasické chevronové plátno. Díky krásnému odstínu červené barvy v kombinaci s bílou je tento kousek dokonalým doplňkem pro každou domácnost a dokáže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

Ke slušnému stolování patří prostírání. S tímto parádním kouskem od značky Tiseco Home Studio nebudete mít starosti s praním. Případnou nečistotu snadno očistíte hadříkem nebo vodou a díky speciální textilii je prostírání v okamžiku suché.

Exotika v každé domácnosti

Pokud toužíte po troše exotiky ve svém domově, neváhejte si pořídit červené prostírání s chevronovým vzorem. Tento kousek dodá vašemu bytu nažhavenou atmosféru, která dýchne modernou. Navíc se jedná o vynikající způsob, jak si připomenout své nejkrásnější cestovatelské zážitky.

A když si uvědomíte, že je tento kousek pořízen od značky Tiseco, která vždy staví na kvalitě a podporuje udržitelnost životního prostředí, těžko budete mít nějaké pochybnosti. Tak proč si nedát tuto lahůdku k večeři a užít si chvíli plnou exotiky? A nezapomeňte si při tom naší prodejny připomenout i své cestovatelské sny.

Červené Prostírání Tiseco Home Studio Chevron

Zdroj: https://www.crosta.cz/produkt/cervene-prostirani-tiseco-home-studio-chevron-45-x-30-cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.