Dětský pokoj Kosmos B: Pro malé kosmonauty připraven svět k objevování!

Kosmos B je moderní dětský pokoj, který nabízí fantastický svět kosmu přímo v domově vašeho dítěte. Pokoj je navržen tak, aby i ti nejmenší objevitelé mohli snadno prozkoumat vesmír a vytvořit si vlastní kosmické příběhy.

Možno zakoupit jako sestavu na foto nebo si sestavit vlastní pokoj – sekce související produkty

Jakýkoliv dětský pokoj by měl být vnímán jako osobitý prostor, ve kterém bude vaše dítě rádo trávit čas. Proto nabízíme možnost zakoupit si Kosmos B jako sestavu na foto, nebo si sestavit vlastní pokoj pomocí sekce souvisejících produktů.

Dětský pokoj Kosmos B

Nyní za akční cenu!

Pokoj Kosmos B je nyní k dispozici za akční cenu! Připravte se na to, že vaše dítě se stane malým kosmonautem a bude mít nekonečné možnosti objevování vesmíru.

Kosmické obrázky v dětském pokoji Kosmos B
Vesmírná postel v dětském pokoji Kosmos B

Kvalitní lamino MDF

Použili jsme kvalitní lamino MDF, které je odolné vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a má bez zápachu. Hrany jsou zakončeny ABS lištou a panty jsou kovové v bílé barvě.

Příjemné barevné provedení – bílý lux (mat), dub wilton bílý, šedá

Pokoj Kosmos B je k dispozici v třech barevných provedeních – bílý lux (mat), dub wilton bílý a šedá. Zvolte ty barvy, které se nejvíce hodí k designu vašeho domova a osobnosti vašeho dítěte.

Vámi vybrané barevné provedení můžete vidět zde.

Postel 90×200

V rámci dětského pokoje Kosmos B máte k dispozici také postel velikosti 90×200. Díky této posteli se vaše dítě bude cítit jako opravdový kosmonaut, který spí v kosmické lodi a létá po hvězdách.

Postel v dětském pokoji Kosmos B

Dětský pokoj Kosmos B nabízí vašim dětem neomezené možnosti prozkoumání kosmu. Díky kvalitnímu materiálu a pečlivém provedení se jedná o bezpečné a pohodlné místo, ve kterém se vaše dítě bude cítit dobře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.