Dubový jídelní stůl Windsor & Co Indus o rozměru 260 x 100 cm


Dubový jídelní stůl Windsor & Co Indus o rozměru 260 x 100 cm

Jídelní stůl Windsor & Co Indus zaujme svou jednoduchou elegancí i industriálním stylem. Deska z přírodní dubové dýhy vytváří společně s netradičně tvarovanou podnoží atraktivní celek, který se stane nejen ozdobou, ale především praktickým kouskem ve vaší domácnosti. Originálním designovým elementem je právě podnož, jež je vyrobená z černě lakovaného kovu. Zamilujete si její ostré geometrické tvary. Stůl se bude vyjímat v moderně zařízených domácnostech, ale i v komerčních prostorách, jakými jsou restaurační zařízení či hotely.

Péče a čištění:

Používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít stůl do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které nejsou vhodné pro dřevěné povrchy. Mohly by nevratně poškodit povrch. Dřevo je materiál citlivý na vysoké teploty. Vystavení tomuto faktoru může způsobit praskání dřeva, proto neumisťujte dřevěný nábytek do blízkosti zdrojů tepla, jako jsou krby nebo radiátory. Také chraňte stůl prostíráním před horkými nápoji a jídly.

Dubový jídelní stůl Windsor & Co Indus

Prodejce nábytku Isolund nabízí tento stůl v rozměru 260 x 100 cm. Je to ideální velikost pro stolování s rodinou, přáteli či ve firemním prostředí. Dýhovaná deska z přírodního dubu dodá stolu přírodní kouzlo a kovová podnož jej učiní zajímavým designovým prvkem.

Závěr

Jídelní stůl Windsor & Co Indus je ideální volbou pro všechny, kteří ocení kombinaci špičkového designu a praktičnosti. Jeho rozměr a kvalitní výroba zajistí dlouhodobou spokojenost a mnoho příjemných chvil strávených u stolu. Snažte se však dbát na správnou péči a čištění, abyste uchovali jeho krásný vzhled co nejdéle.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.