Falco Zrcadlo Cezanne R20 sonoma: Funkční dekorace pro váš interiér

Zrcadlo Cezanne skvěle doplní interier Vašeho bytu. Je připevněno na desku v odstínu sonoma.

Zrcadlo je nejen výjimečným dekoračním prvkem, ale také praktickým pomocníkem

Zrcadlo slouží jako optický klam ve Vašem interiéru. Vytváří iluzi většího prostoru, propůjčuje pokoji světlost a dodává mu dynamiku. Tento efekt můžete dále umocnit kombinací s dalšími svítidly, které celkovou atmosféru zútulní a zúrodní. Náš tip: Nechte zrcadlo na stěně závěsně namísto obrazu a úplně nový dojem bude hotov.

Zrcadlo v sobě skrývá také praktickou funkci. Využíváte ho při tradičním stolování, make-upu i v rámci péče o zdraví. Ve zkratce slouží jako ukazatel osobní image, ličení a zdokonalené beauty rituály, které jsou na denním pořadu.

Falco Zrcadlo Cezanne R20 sonoma: Kombinace moderního designu a tradičních prvků

Zrcadlo Cezanne je vyrobeno z kvalitního materiálu, který nepodléhá deformacím. Zároveň disponuje jedinečným designem, který Váš interiér skvěle dotvoří. Model R20 se liší od ostatních Cezannových zrcadel z rovnoměrným uspořádáním strieborných proužků. Ve výsledku tak vzniká optická iluze, při pohledu na zrcadlo tak máte pocit, že dohlížíte na úplně jiný pokoj. Kolekci pak dotváří elegantní materiál – sklo zrcadlové, které celkovým vjemu napomáhá.

To co Vás bude během užívání Cezanne zrcadla nejvíce zaujímat, je jeho neuvěřitelně velká variabilita. Výrazný design a neutralita odstínu znemožňuje zařazení do kategorie exkluzivity. Lepším označením by byla funkčnost nástěnného zrcadla, která se stává stěžejním prvkem v moderních interiérech. Kombinace s tradičními prvky pak zárukuje harmonii ve Vaší domácnosti.

Chybí Vám tedy v bytě praktický a dekorativní kousek? Zrcadlo Cezanne R20 sonoma značky Falco je volbou, kterou nebudete litovat. Pořídíte jej za rozumnou cenu a můžete očekávat designový náskok, který Vás bude bavit několik let.

Koupit nyní!

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.