Japonský šedý koberec Conceptum Hypnose – zajistí neopakovatelnou atmosféru!

Koberece bývají vkusnou a praktickou dekorací, která zútulní a zateplí váš domov. Tento krásný koberec vyniká svým vzhledem a precizním zpracováním. Navíc má protiskluzovou spodní stranu, díky které se budete cítit v bezpečí.

Specifikace produktu:

  • Materiál: polyester
  • Protiskluzová spodní strana
  • Tkaný koberec

Rozměry:
80×150 cm

Tento japonský šedý koberec navíc dokáže vytvořit neopakovatelnou atmosféru. Svým designem připomíná živoucí vodu a přenese vás do zenového světa. Pokud hledáte koberec, který vám zlepší náladu a dodá vášmu interiéru zajímavý prvek, tak rozhodně neváhejte a uvažujte o tomto produktu.

Nevýhodou mohou být potíže s udržováním čistoty, ale takový problém můžete vyřešit kupříkladu investicí do dobrého vysavače a nezbytných úklidových pomůcek. Za koberec Conceptum Hypnose stojí společnost Maliboo, která má za sebou mnoho úspěšných projektů, a tedy nemusíte mít obavy z kvality produktu.

Japonský koberec Conceptum Hypnose

Jak vidíte, tento koberec je velmi originální a určitě vynikne v každém prostoru. Pokud máte rádi japonskou kulturu, tak je toto to pravé pro vás. Sami uvidíte, jak se vám bude na něm chtít kroužit bosýma nohama.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.