Kocot kids Komoda Babydreams 80 cm: Krásná bílá komoda pro malé princezny a poníky

Touto komodou potěšíte všechny malé slečny, komoda je prostorná, a proto se do ní vejdou všechny jejich šaty. Máte-li doma malou princeznu nebo poníka, tento nábytek bude pro ni tou správnou volbou.

Komoda je vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky tloušťky 18 mm. Díky ní má komoda velkou nosnost a vydrží leta, dokonce i v horkém letním počasí.

Komoda má 3 prostorné zásuvky s hloubkou 34 cm, které jsou namontovány na válečkových kluzácích umožňujících snadné použití. To znamená, že vaše dítě bude moci snadno najít, co hledá, a navíc si s nimi hrát.

Na celé přední ploše je nanesen krásný laminovaný obrázek, který ztěžuje poškození nebo roztržení. Obrázek na komodě je potažen laminátem, takže je odolný. Můžete si být tak jisti, že komoda bude vypadat stále jako nová.

Rozměry:

  • Výška: 80 cm
  • Šířka: 80 cm
  • Hloubka: 41 cm

Navíc, nyní můžete tuto krásnou bílou komodu získat za velmi výhodnou cenu na NaBytekHned.cz. Takže neváhejte a pořiďte si tento kousek nábytku pro vaši malou princeznu nebo poníka ještě dnes!

Komoda Babydreams 80 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.