Kvalitní osuška a ručník z bambusu od značky 4Home v zelené barvě: rozměry 70 x 140 cm a 50 x 100 cm


Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem a osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál velmi šetrný k pokožce a také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií.

Vysoká kvalita a dokonalá jemnost

Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den. Vzhledem k tomu, že osuška a ručník rázem schnou, můžete je použít vícekrát a skládat tak účinné rozdělí vaše peníze.

Pro více než jen koupelnu

S kvalitní sadou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky veselé zelené barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Materiál je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

Objednejte si sada Bamboo Premium ještě dnes

Nechte se unášet pocitem jemnosti a čistoty, kterou vám dávají tyto osušky a ručníky. Objednat si je můžete jednoduše pomocí odkazu zde.

Balení obsahuje:

  • 1x ručník 50 x 100 cm
  • 1x osušku 70 x 140 cm

Osuška a ručník z bambusu od značky 4Home

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.