Kvalitní postel z masivu Aneta 160 x 200 cm – Bílá s roštem zdarma od GRZ

Nejvyšší kvalita masivu borovice

Pokud hledáte kvalitní postel, která udělá váš spánek komfortnější, máme pro vás skvělou nabídku. Postel z masivu borovice Aneta od značky GRZ nabízí nejen precizní zpracování a vynikající design, ale také extra odolnost a dlouhou životnost. Každá postel je vyrobena z té nejvyšší jakosti masivu borovice, což jí dává nadčasový vzhled a odolnost proti poškození.

Nosnost postele a roštu

Důležitým faktorem při výběru postele je nosnost. Postel z masivu Aneta s rozměry 160 x 200 cm je navržena pro zátěž až 120 kg. Pro dvoulůžka o šířkách od 120 x 200 cm až po 180 x 200 cm je nosnost postele celkově 240 kg. Zajištění nosnosti zajišťuje 12 příček roštu, které jsou spojeny kvalitní textilií. Příčky roštu jsou vyráběny také z masivu borovice. Mezery mezi příčkami roštu jsou cca 8 cm.

Doporučené doplňky

Kromě základní výbavy, tedy postele s roštem, můžete do vašeho pokojíčku pořídit další doplňky, které posteli dodají praktičnost a pohodlí. Pokud sháníte úložný prostor pro své oblečení nebo ložní prádlo, můžete zvážit pořízení šuplíku. Šuplík není součástí postele a musí být zakoupen zvlášť. Doporučujeme také pořízení matrace odpovídající kvalitě a rozměru postele. Matrace mohou být zakoupeny v příslušných kategoriích.

Specifikace postele Aneta

Postel z masivu borovice Aneta je velikostí 160 x 200 cm. Výška postele je 93 cm, délka 209 cm a šířka 168 cm. Váha postele je 60 kg. Postel je v bílém provedení, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. Postel je vyráběna s velkou péčí a pozorností k detailům v každém kroku výroby. Toto zpracování garantuje, že se jedná o kvalitní produkt, který vydrží vynikající kondici po celou dobu používání.

Pokud jste tedy hledali kvalitní postel s roštem zdarma, máte ji právě před sebou. Navštivte naše stránky na adrese www.bestnabytek.cz, kde si můžete postel Aneta objednat již dnes a vychutnat si kvalitní spánek již zítra.

Kvalitní postel z masivu Aneta
Kvalitní postel z masivu Aneta

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.