Nová kuchyňská linka Falco Parkour 260 v jasném fialovém lesku – recenze zákazníka (RLG)

V dnešní době přemýšlí stále více lidí o modernizaci své kuchyně. Pro některé je to prostě vylepšení, pro další je to spíše nutnost. Tak se stalo i u nás a tak jsme se rozhodli pro koupi nové kuchyňské linky. Rozhodli jsme se pro Falco Parkour 260 v jasném fialovém lesku.

Kuchyňská linka Parkour je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. V první řadě nás oslovila moderní, ale přitom praktická koncepce této linky. Když jsme se rozhodovali pro novou linku, věděli jsme, že nám prostor v kuchyni chybí a byli jsme zvědavi, jak nám tato linka pomůže.

Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Ačkoliv jsme si původně mysleli, že naši požadavky na úložný prostor si nesplníme, byli jsme velmi překvapeni. Linka Falco Parkour 260 nabízí skutečně velkorysé úložné prostory a zvýšené nožky na spodních skříních nám umožňují lehce se dostat i na ta nejnepřístupnější místa při úklidu.

Najděte si tu správnou variantu volby

Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Váš domov.

Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Montáž této linky byla naším největším zájmem poté, co jsme si ji vybrali. Jednoznačně říkám, že to bylo hladké a snadné. Samozřejmě byly zapotřebí nějaké základní nástroje, ale montážní plánek byl velmi jasný a všechny potřebné spojovací materiály byly přiloženy k výrobku.

Odlišná cena pro zvolené řešení

Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. Samozřejmě nás zajímala i cena této linky. V porovnání s dalšími nabídkami jsme zjistili, že tato linka má velmi přijatelnou cenu a zároveň splňuje naše požadavky na kvalitu a design.

Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně. Byly jsme velmi spokojeni s kvalitou této linky a to, že se nám podařilo získat skvělý výrobek za velmi dobrou cenu.

Rozměry skříněk

Rozměry vrchních skříněk:

  • skříňka
Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.