Nový designový hit pro váš domov – Černý ASIR Lustr 161

Hledáte něco stylového a moderního pro váš obývací pokoj? Tak tady máme pro vás nový designový hit – černý ASIR Lustr 161. Tento lustr je unikátní díky svému zajímavému designu a své dokonalé výrobe. Díky tomu přináší nejen užitečnost, ale také krásu do vašeho domova.

Stínítka lustru 161

Stínítka lustru 161 jsou vyrobená z úzkých MDF destiček ve tvaru jakýchsi ležících déček v černé barvě seskupených kolem objímek, které při pohledu zespodu vytváří motiv květiny. Protože jsou stínítka vyrobená ze stínicího materiálu, lustr vydává do stran tlumenější světlo, ale zároveň vrhá o to zajímavější stíny, které dodají vašemu domovu zcela nový vzhled.

Koupit ASIR Lustr 161 na Maliboo.cz

Vyrobeno z kvalitních MDF malých desek

Tělo lustru je vyrobeno z kvalitních MDF malých desek ve tvaru jakýchsi déček nasázených v kruhu kolem objímky. Tento nevšední design je označován jako speciální design Daisy Lustr. Díky svému konceptu je lustr neobvyklý a výjimečný, protože vypadá báječně nejen vypnutý, ale také zapnutý. Celková výška lustru je 45 cm, průměr stínítka 52 cm a délka stínítka 11 cm.

Nastavitelný kabel a žárovka

Není lustr kompletní bez svítilny. Nastavitelný kabel dokáže dorovnat výšku stropu s výškou lustru, takže používání tohoto lustru nemusí být jen estetickou záležitostí, ale také praktickou. Typ objímky použitý v lustru je E27 a maximální výkon svítidla je 45-60W.

Varování

Upozorňujeme, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Žárovka není součástí dodávky.

Chcete-li zkrášlit svůj domov s něčím stylovým a originálním, zkuste ASIR Lustr 161. Dostupný na Maliboo.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.