Nový stojan na ručníky Metaltex Onda – praktický pomocník v koupelně!


V koupelně není nikdy dostatek úložného prostoru. Pořád hledáte místo na ručníky, šampóny, mýdla a kosmetiku. S novým koupelnovým stojanem na ručníky Metaltex Onda už se nebudete muset těmi věcmi zabývat.

Koupelnový stojan na všechny vaše osobní věci

S rozměry 38 x 83 cm nabízí stojan na ručníky Metaltex Onda dostatek úložného prostoru pro všechny vaše osobní věci. Můžete si do něj uložit nejen ručníky, ale i šampóny, mýdla, kosmetiku a další věci.

Použití do různých místností

Stojan na ručníky Metaltex Onda není vhodný jen do koupelny, ale i do dalších místností. Můžete ho použít také do šatny nebo do ložnice. Kdekoliv jej instalujete, bude Vám sloužit jako praktický pomocník.

Jak správně uchytit koupelnový stojan na ručníky Metaltex Onda

Pro správné uchycení je vhodné pořídit si doplňující sadu háčků a lepidla. Tyto doplňky Vám pomohou stojan stabilně a bezpečně uchytit na stěnu Vaší koupelny. Pokud se obáváte vrtání do zdi, existuje i možnost uchycení pomocí klasických šroubů a hmoždinek.

Vyrobeno z oceli se speciální antikorozní povrchovou úpravou Polytherm®

Koupelnový stojan na ručníky Metaltex Onda je vyroben z oceli se speciální antikorozní povrchovou úpravou Polytherm®. Toto zajišťuje nejen vysokou odolnost proti korozi, ale také zlepšení donosnosti a snížení hmotnosti. S tímto koupelnovým stojanem tak získáte nejen praktičnost, ale i jedinečný designový prvek.

Nový stojan na ručníky Metaltex Onda - praktický pomocník v koupelně!

Pokud chcete mít v koupelně nebo v jiných místnostech pořádek a vše na očích, pořiďte si koupelnový stojan na ručníky Metaltex Onda. Jeho praktický, designový prvek Vám bude sloužit jako praktický pomocník a krásné doplňky do Vašeho interiéru. Pokud chcete ušetřit místo a mít všechny vaše věci pohromadě, tento stojan je pro Vás tou nejlepší volbou!

Pořiďte si nový koupelnový stojan na ručníky Metaltex Onda již dnes!

Koupit stojan na ručníky Metaltex Onda zde!

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.