Oranžovo-hnědý koberec Aston od Asiatic Carpets: 170×120 cm krása pro vaše interiéry


Kolekce koberců Aston od značky Asiatic Carpets

V obýváku či ložnici se zamilují nejen příznivci minimalismu. Vlákna z viskózy totiž poskytnou svému majiteli velmi jemné a měkké našlápnutí a zároveň vysoký lesk. Každý kus je navíc vyráběn ručně, a proto vám bude ležet u nohou opravdový unikát.

Oranžovo-hnědý koberec

Koberec Aston od Asiatic Carpets je v oranžovo-hnědé barvě a má rozměry 170×120 cm. Jeho jednoduchý, ale elegantní design se hodí k moderním minimalistickým interiérům. Navíc můžete mít jistotu, že vám ho žádný jiný návštěvník nezakryje, jelikož se jedná o ručně vyráběný kus.

Viskózová vlákna

Vlákna z viskózy jsou známá svojí měkkostí a leskem. Pokud si koberec položíte v obýváku, určitě vás očaruje svým jemným našlápnutím a proměnlivým odleskem při různém světle. Jestliže hledáte kus, na který si bude užívat i váš dotyk, je tohle to pravé.

Odkaz na produkt

Pokud jste se rozhodli, že chcete mít tento koberec doma, můžete si ho objednat zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/oranzovo-hnedy-koberec-170m120-cm-aston-asiatic-carpets

oranžovo-hnědý koberec Aston od Asiatic Carpets

Celkově lze říci, že koberec Aston od Asiatic Carpets je krásným doplňkem do každého moderního interiéru. Jeho jednoduchý design zaujme, zároveň snadno zapadne a dobře vynikne v minimalistických prostorech. S jeho měkkým povrchem bude majitel určitě spokojen a bude rád, že si pořídil něco unikátního.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.