Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá – ideální do vaší domácnosti!

Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá je ideální doplněk do každé moderní domácnosti. Její zajímavý design, který kombinuje sklo a nerezovou ocel, dělá z této dózy nejen praktický, ale také velmi dekorativní doplněk do vašeho interiéru.

Praktické využití – pro skladování nejrůznějších surovin

Tato skleněná dóza s nerezovým šroubovacím víčkem uloží přehledně nejrůznější sypké suroviny, dochucovadla, ale i bylinky, koření, sušené ovoce, ořechy, snídaňové cereálie a bonbóny. Majitelé domácích mazlíčků ji mohou využít pro skladování pamlsků, granulí a dalšího krmení.

Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhodobou trvanlivost a bezpečné skladování potravin. Skleněné stěny neabsorbují pachy a neovlivňují chuť potravin. Nerezové víčko zase zaručuje pevný a bezpečný uzávěr, chrání suroviny před vlhkem a škůdci.

Dekorativní prvek – pro každý interiér

Díky zajímavému designu se Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá hodí do každého interiéru. Její čisté linie a kombinace skla a nerezové oceli dodají vaší kuchyni moderní a luxusní vzhled. Kromě praktického využití jako skladovací prostor může být také skvělým dekorativním prvkem. Na vaší kuchyňské lince vypadá úchvatně a zároveň slouží jako praktické pomocník při vaření a přípravě jídla.

Různé způsoby umístění – pro větší variabilitu

Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá nabízí širokou možnost různých způsobů umístění v kuchyni. Lze ji postavit na dno klasickým způsobem, v otevřené skříňce nebo regálu s výsuvem oceníte i boční uložení, abyste měli přehled, co v dózách máte uloženo. Díky plochým bokům můžete umístit více dóz na poličku pěkně vedle sebe. Takto můžete vytvořit nepřehlédnutelnou „banku“ s ingrediencemi, které budete mít vždy po ruce.

Je velmi důležité mít ve své kuchyni vše přehledně uloženo a organizováno. Jen tak zůstane vaše kuchyně čistá, netrpíte zbytečným zmatkem a každou věc máte hned po ruce. Skleněná dóza Orion vám pomůže udržet vaši kuchyni v pořádku a díky její využitelnosti se stane i celkovým zdobným prvkem právě v té správné míře.

Jednoduchá údržba

Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá je nejen praktická, ale také snadno udržovatelná. Podle potřeby stačí umýt teplou vodou se saponátem a nechat vyschnout. Díky kvalitním materiálům a pevné stavbě, se nemusíte obávat o jakoukoliv poruchu. Pro zajištění co nejdelší trvanlivosti doporučujeme umývat na ruku a nedávat do myčky.

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový doplněk do své kuchyně, Orion Dóza sklo/nerez s víkem 1,7 l kulatá je tu pro vás. Pořiďte si ji ihned na https://www.codina.cz/produkt/orion-doza-sklo-nerez-s-vikem-1-7-l-kulata a užijte si organizovanou a designovou kuchyň!

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.