Podzimní prostěradlo Bellatex EMA s motivem listí, rozměr 120 x 160 cm


Podzimní prostěradlo Bellatex EMA s motivem listí

Ubrus na vašem stole

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením.

Prostěradlo Bellatex EMA s motivem podzimního listí vás okouzlí svou barvou i motivem. Rozměr 120 x 160 cm je ideální pro menší stoly, ale také jako dekorativní kus pro vaši přihrádku nebo stolek. Kdo říká, že musíte mít prostěradlo jen na stolu?

Podzimní prostěradlo Bellatex EMA s motivem listí

Kvalitní a odolný materiál

Ubrus je ušit z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození. Nebojte se si na něj postavit těžší věci, jako velký květináč nebo kulatý pekáč. Materiál odolá i vyprání a bude vypadat jako nový i po mnoha praních. A pokud se vám na ubrus náhodou dostane skvrna, stačí ji jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Detail motivu podzimního listí na prostěradle Bellatex EMA

Nakupujte online

Podzimní prostěradlo Bellatex EMA s motivem listí si můžete objednat zde online a pohodlně si ho nechat doručit až domů. Prostěradlo se perfektně hodí jako dárek pro vaše nejbližší, kteří si rádi dopřávají krásnou a kvalitní výzdobu domova.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.