Prezentujeme: Venkovní svítidlo Prezent 48401 Limassol


Venkovní závěsné svítidlo LIMASSOL

Venkovní závěsné svítidlo LIMASSOL z kolekce klasického osvětlení slovenského dodavatele Luxera skvěle osvítí okolí vstupních dveří a prostor pod pergolou či terasou. Tělo svítidla je vyrobeno z kvalitního kovu s anticky černou povrchovou úpravou zdobenou zlatými šrámy.

Difuzor je zhotoven z čirého akrylového plastu a je osazen paticí E27 pro žárovku o maximálním příkonu 1 x 60 W (zdroj není součástí balení). Doporučujeme zvolit LED žárovku pro úsporu elektrické energie.

Díky vysokému krytí IP44 je svítidlo chráněno před stříkající vodou. Svítidlo je nutné umístit minimálně 0,5 m od osvětlovaného objektu. Je napájeno ze sítě na 220-240 V.

Kovové tělo s antikovou povrchovou úpravou

Svítidlo Limassol má kovové tělo s antikovou povrchovou úpravou, která je zdobena zlatými šrámy. Tato dekorace dodává svítidlu zvláštní estetickou hodnotu. Svítidlo se díky tomuto designovému prvkům hodí jak k modernímu, tak k tradičnímu stylu.

Svítidlo je navržené tak, aby vydrželo různé počasí. Tímto způsobem se nemusíte bát, že se stane poškození kvůli dešti a sněhu. Svítidlo Limassol má krytí IP44, což znamená, že je chráněno před stříkající vodou. Tedy může osvětlit terasu nebo chodbu každý den a veškeré počasí.

LED světla pro úsporu elektrické energie

Svítidlo Limassol je osazeno paticí E27, což znamená, že má možnost montáže různých druhů žárovek. Aby bylo svítidlo úsporné na elektrickou energii, je doporučeno zvolit LED žárovku. Díky tomu bude svítidlo osvětlovat okolí s nejnižší možnou spotřebou energie.

Limassol 48401 Venkovní závěsné svítidlo

Závěr

Pokud hledáte venkovní svítidlo, které bude krásně doplňovat váš venkovní prostor, svítidlo Limassol je pro vás to pravé. Díky vysokému krytí IP44 je svítidlo chráněno před vodou a vetřelci. Navíc můžete zvolit LED žárovku, která je úsporná na energii. Svítidlo Limassol přináší pohodlí, krásu a bezpečnost do Vašeho venkovního prostoru. Vyberte si ho na skvelynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.