Sprchový set Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA – test a recenze


Sprchový set Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA

Chcete si užít příjemnou sprchu s luxusními funkcemi a moderním designem? Pak je pro vás ideální volbou sprchový set Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA. V této recenzi vám přinášíme podrobnější informace o tomto setu a své dojmy z jeho používání.

Popis a technické parametry

Sprchový set Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA je určen pro montáž na stěnu a disponuje třemi funkcemi: hlavici s průměrem 20 cm, rukojetí pro ruční sprchování a funkcí vodopádu. Set má rukojeť vybavenou technologií TurboStat, která dokáže udržovat stabilní teplotu vody až do příjemného 38 stupňů Celsia.

Sprchová hlavice má průtok 8 litrů/minutu a umožňuje volbu mezi čtyřmi typy proudů: dešťový, masážní, smíšený a individuální. Rukojeť pro ruční sprchování disponuje třemi funkcemi: normální, masážní a široký proud. Set je dodáván s hadicí délky 175 cm a výškou 60 cm.

Celý sprchový set je vyroben z kvalitního plastu a má moderní, kulatý design. Jeho chromové provedení dodává koupelně elegantní a luxusní vzhled.

Montáž a instalace

Montáž a instalace sprchového setu Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA není nijak složitá. Set obsahuje všechny potřebné součástky a příslušenství včetně stěnového držáku, na který lze set snadno a rychle namontovat.

Moje zkušenosti a doporučení

Osobně jsem s tímto sprchovým setem velmi spokojen. Set má elegantní design, který se hodí do moderních koupelen. Funkce hlavice jsou velmi příjemné, zejména smíšený proud, který poskytuje jak měkký, dešťový sprchový proud, tak masážní proud.

Největší přínos vidím v funkci vodopádu, která uvolňuje napětí a šetrně masíruje svaly ve sprchovacím prostoru. Rukojeť pro ruční sprchování je také velmi praktická, zejména při mytí vlasů nebo míst, která jsou hůře dostupná.

Instalace setu byla velmi snadná a rychlá. Stěnový držák drží set pevně a stabilně, takže se nemusím bát, že by se něco uvolnilo nebo pohlo. Set je celkově velmi kvalitní a funkční a velmi doporučuji.

Závěr

Sprchový set Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA je kvalitní a moderní koupelnový doplněk, který vám poskytne komfort, pohodlí a luxusní dojem. Jeho funkcemi a designem si získal moje srdce a jistě potěší i vás. Pro více informací a nákup této nádherné sprchové sady doporučuji navštívit stránky Nábyteklevněji.cz.

Sprchový set Ideal Standard IdealRain Evo Jet chrom B1762AA

Tento lákavý obrázek vám pak dokáže usnadnit nákup tohoto sprchového setu. Užijte si své sprchové rituály ve stylu s tímto skvělým setem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.