Stylizovaná modrá komoda Tenzo Malibu s lakovaným povrchem: rozměry 86 x 41 cm (III. edice)


Stylizovaná modrá komoda Tenzo Malibu s lakovaným povrchem

Komoda Tenzo Malibu

Nadčasový design komody Malibu

Nadčasový design komody Malibu značky Tenzo čerpá inspiraci z dob amerických 50. a 60. let, kdy se zrodila svoboda a sebevyjádření. Švédský designer Rutger Andersson touto nápaditou kolekcí umožňuje i vám se vyjádřit a vnést do svého domova eleganci kombinace retra a moderny.

Rozměry a volba barev

Na výběr máte z několika rozmanitých barev i volbu rozměru a úložného prostoru vyhovujícímu vašim potřebám. Pokud si zvolíte modrou lakovanou komodu Tenzo Malibu, její rozměry jsou 86 x 41 cm (III. edice).

Kupte si komodu Tenzo Malibu v našem e-shopu

Elegance kombinace retra a moderny

Osvěžte svůj interiér s kolekcí Malibu, která do něj zanese osobitost a radostnou atmosféru. Komoda Tenzo Malibu se hodí do každého prostoru, kde si ceníte kvality a designu. Její modrá barva a lakovaný povrch dodají vašemu domovu eleganci a šmrnc.

Komoda Tenzo Malibu v interiéru

Úložný prostor podle vašich potřeb

Úložný prostor komody Tenzo Malibu je praktický a prostorný, takže můžete uložit vše potřebné do pohodlné výšky. Díky přehlednému uspořádání jsou vaše věci vždy na dosah.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.