Teakový zahradní jídelní stůl s rozkládací deskou a černou podnoží – Bizzotto Paldail 200/300 x 100 cm


Popis produktu

Prostorný a bytelný rozkládací zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky desce z masivního teakového dřeva v krásném přírodním odstínu dřeva. Deska stolu je zvýrazněna černě lakovanou hliníkovou podnoží, jejíž zajímavý design dodává stolu na originalitě a osobitosti. Stůl Paldail se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Obdivovat tento krásný kus nábytku můžete na stránkách srovnavacnabytku.cz.

Péče o nábytek

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Obrázky produktu

Teakový zahradní jídelní stůl s rozkládací deskou a černou podnoží - Bizzotto Paldail 200/300 x 100 cm

Tento zahradní jídelní stůl se stane nejen praktickým prvkem pro vaše posezení v zahradě, ale také krásným místem k relaxaci při posezení s blízkými.

Teakový zahradní jídelní stůl s rozkládací deskou a černou podnoží - Bizzotto Paldail 200/300 x 100 cm

Přinášíme vám tak specialistu na výrobu kvalitního nábytku pro venkovní prostor a gauče s prosklenými stolky, čili kompletní sortiment kvalitního nábytku pro vaši zahradu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.