TV stolek Drake RTV2D v dubu monastery/černém lesku: elegantní designový kousek pro váš obývací pokoj

Moderní bytový nábytek Drake je synonymem pro kvalitní a designový nábytek. A právě TV stolek Drake RTV2D v dubu monastery/černém lesku patří k těm nejvýraznějším kouskům nábytku, které si můžete do svého obývacího pokoje pořídit. Tento elegantní a moderní TV stolek je ideální volbou pro ty, kteří chtějí nejen funkční, ale i esteticky působivý kousek nábytku, který zároveň nezruinuje jejich rozpočet.

TV stolek Drake RTV2D

Vyberte si ze čtyř barev

Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk. Ti, kteří preferují klasiku, určitě ocení kombinaci dubu s jemným leskem. Pro ty, kteří se nebojí experimentovat, je tu kombinace dubu monatsery s černým leskem. To vše ale není konec možností, protože TV stolek Drake RTV2D je k dispozici ve čtyřech barevných variantách, takže si zkrátka vyberete podle svého vkusu.

Nábytek pro každého

Nepotřebujete zvláštní kvalifikaci k tomu, abyste si mohli užít tento krásný nábytek. Je dostupný pro každého a výhodou je i snadná montáž, kterou zvládnete svépomocí. Součástí balení jsou veškeré kování k sestavení a samozřejmě návod, takže nemusíte mít obavy, že byste si nevěděli rady.

Parametry

Šířka x výška x hloubka: 135x46x40cm

Materiál

Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Jedná se tedy o materiál, který je nejen odolný, ale také snadno udržovatelný.

Údržba

Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Aby váš TV stolek Drake RTV2D vypadal pořád jako nový, stačí mu jednou za čas věnovat pozornost. Údržby se tedy nemusíte bát, stačí použít běžné prostředky.

Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. Toto jsou základní pravidla pro údržbu nábytku. Pokud se jimi budete řídit, můžete mít jistotu, že váš TV stolek bude vypadat perfektně.

U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením. Tento tip není jen pro tento konkrétní nábytek, ale pro všechny demontovatelné kusy nábytku. Není nic horšího, než když se po čase začnou dveře nebo zásuvky špatně zavírat. Pokud tedy budete svůj TV stolek občas kontrolovat a přidržovat spoje, ušetříte si spoustu starostí.

TV stolek Drake RTV2D
TV stolek Drake RTV2D

Na závěr lze jednoznačně říci, že TV stolek Drake RTV2D v dubu monastery/černém lesku patří mezi ty nejstylovější kousky nábytku, které si mů

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.