Zapékací miska Mason Cash In the Forest – ideální pro krémové pokrmy!

Zapékací mísa je nezbytností v každé kuchyni a když už si pořizujeme nějakou, chceme, aby splňovala co nejvíce kritérií. Kameninová zapékací mísa Mason Cash In the Forest naplňuje očekávání nejednoho kuchaře.
Zapékací miska

Zapékací miska Mason Cash bude skvělým pomocníkem, kterého nebudete chtít pustit z ruky. Díky kvalitní kamenině odolává vysokým teplotám, je odolnější vůči poškrábání a může i do mrazáku.

Proč zvolit nádobí z kameniny?

  • Je odolné vůči vysokým teplotám.
  • Má nepřilnavý povrch.
  • Skvěle drží teplo i po vytažení z trouby.
  • S klidem ho můžete dát do trouby, mikrovlnky, myčky i mrazáku.

Značka, která je tu pro vás více než 200 let: Mason Cash je dnes už legendární značkou nádobí, která se zrodila před více než 200 lety v Anglii. Bere si to nejlepší z tradičních viktoriánských kuchyní a za celou dobu své existence mění své výrobky jen minimálně. Jedné věci se ale drží stále – kvalitní kameniny, ze kterých vyrábí ikonické mísy. I proto je volbou mnoha kuchařů po celém světě.

Misa Mason Cash

Pozvěte si nádherné kuchyňské pomocníky Mason Cash i do své kuchyně!

Není divu, že nádobí od Mason Cash je tak oblíbené. Tohle značka ví, jak vytvářet funkční a zároveň krásné výrobky, které posunou vaše vaření na novou úroveň.Pozvěte si i vy Mason Cash do své kuchyně a užijte si chutnou a kvalitní kuchyni jako nikdy předtím.

Zjistit více

Příspěvek byl publikován v rubrice Martina a jeho autorem je Martina. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.